ضمانت 3 روزه بازگشت کالا

کارچوو در صورت بروز هر مشکلی خدمات بازگشت 3 روزه کالا رو برای مشتریانش فراهم کرده و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی می تونی کالای خریداری شده رو تعویض کنی و یا حتی اون رو مرجوع کنی…

ایراد و یا آسیب دیدگی فیزیکی :

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی (مانند خط و خش، شکست شیشه و …) باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول ، از طریق تلفن، واتس اپ ، ایمیل و یا مراجعه حضوری به کارچوو اطلاع داده شود ، پس از بررسی کالای خریداری شده مجدد ارسال میگردد و یا در صورت عدم موجودی کالا وجه واریزی به حساب خریدار عودت میگردد .

هزینه ارسال (کالای معیوب) :

در صورت مغایرت با اطلاعات جداول وبسایت و یا آسیب دیدگی ظاهری، پس از تایید کارشناسان فروشگاه کارچوو ، هزینه‌های ارسال به عهده کارچوو خواهد بود .

هزینه ارسال (انصراف از خرید)  :

ارسال کالا هنگامی که مشتری از خرید خود منصرف شده و یا ایراد و مغایرت از سوی کارشناسان کارچوو در صورت انصراف از خرید تایید نشود ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا ، به عهده مشتری خواهد بود .

رسیدگی به کالاهای مرجوعی :

ایراد ها و یا مغایرت های اعلام شده، توسط کارشناسان کارچوو مورد بررسی قرار می گیرد ، و در صورت تایید، کالای خریداری شده تعویض و یا بنا به درخواست مشتری با کالای دیگری جایگزین می شود .

تعویض در صورتی انجام می شود که کالای مورد نظر در انبار کارچوو وجود داشته باشد . اگر حین رسیدگی به درخواست مشتری ، موجودی کالا تمام شود، کارچوو با انتخاب مشتری کالای دیگری برای وی ارسال کرده و یا مبلغ پرداختی به مشتری بازگردانده می شود . البته در صورت انتخاب کالای دیگر مابه التفاوت آن به مشتری بازگردانده شده و یا پیش از ارسال ، از مشتری دریافت می شود .

پس از اعلام نظر کارشناسان ، بازگرداندن مبلغ سفارش و یا تعویض کالا ظرف 24 ساعت انجام خواهد شد .