در حال نمایش 9 نتیجه

تابه پیرکس فر

تابه پیرکس فر قطعاً یک همراه همیشگی برای پذیرایی در میهمانی‌ها و استفاده روزمره است. غذاهای جدید و دسرهای لذیذ حالا دیگر جایگاه ویژه‌ای را در خانه‌های ایرانی دارند و پختن آن‌‌ها در جشن و دورهمی‌ها، چیز عجیبی نیست.
بسیاری از دسر و غذاها، پس از آماده‌شدن نباید به ظرف دیگری منتقل شوند و همین موضوع باعث شد تا ایده تابه فر و ظروف زیبای نشکن به وجود بیاید.
این ظرف‌ها بر خلاف تابه یا قالب‌های فلزی معمول، دارای زیبایی ظاهری هستند و به‌راحتی می‌توان غذا را در آن‌ها آماده و سپس سرو کرد. از بین ظروف رایج، تابه فر پیرکس (بروسیلیکات) ، دارای بیش‌ترین طرف‌دار است و آمار خرید آن نیز نسبت به سایرین رتبه بالاتری دارد.

انواع تابه قابل‌استفاده در دمای بالا

این تابه‌ها در ابعاد، اشکال و جنس‌های متفاوتی موجود هستند و هر کس باتوجه‌به خواسته خود، یک مدل را انتخاب می‌کند. از بین تابه‌های مستطیل، مربع، گرد و بیضی، این تابه‌های مستطیل هستند که بیش‌تر از بقیه خریداری می‌شوند.
دلیل این موضوع نیز بسیار ساده است، چون برای چیدمان و پخت انواع غذا مناسب‌تر هستند و در موارد بیشتری می‌توان از آن استفاده کرد.
در بین برندهای تولیدکننده ظروف مخصوص فر، برند پاشاباغچه ترکیه، سابقه درخشانی دارد و به‌خوبی توانسته تا خود را در بازار اثبات کند.
اگر می‌خواهید تنها یک ظرف بخرید و در موارد گوناگون از آن استفاده کنید، قطعاً تابه فر بلور با شکل مستطیل، بهترین گزینه خواهد بود.
اما اگر محدودیتی در خرید خود ندارید، حتماً تابه‌های گرد و بیضی را نیز در انتخاب‌های خود قرار دهید. این ظروف می‌توانند میزهای پذیرایی را جذاب‌تر کرده و جلوه بیشتری به میهمانی شما بدهند.

خرید آنلاین تابه پیرکس فر

ازآنجایی‌که خرید تابه پیرکس فر حساسیت بیشتری دارد، پس باید در هنگام خرید، از کیفیت آن اطمینان داشته باشید. این ظروف اگر کیفیت خوبی نداشته باشند، پس از قرارگیری در دمای بالا، می‌شکنند. تنها راه مطمئن برای خرید تابه فر، مراجعه به فروشگاه‌های معتبر و یا خرید به‌صورت آنلاین است.
در خرید آنلاین شما می‌توانید درباره برند ظرف و کیفیت آن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و خرید خود را راحت‌تر انجام دهید.