نمایش 1–24 از 71 نتیجه

نمایش 24 36 48

فنجان چای‌ و قهوه‌ خوری

اگر ادعا کنیم که مردم ایران بیشترین علاقه را به نوشیدنی گرم در سراسر جهان دارند و به‌اصطلاح “چای نوش”ترین افراد در سراسر جهان هستند، مبالغه نکرده‌ایم! برخی از این افراد حتی در نوشیدن چای و قهوه صاحب‌سبک هستند و تنها نوعی از استکان چای خوری را می‌پسندند و در سایر انواع فنجان‌ها نوشیدن چای و قهوه را لذت‌بخش نمی‌دانند!

انواع استکان چای خوری

امروزه استکان های چای‌ و قهوه‌ خوری از متریال مختلف و در ابعاد و مدل‌های جذاب و متنوع تولید و به بازار عرضه می‌شوند. فنجان‌های چای‌ خوری و قهوه‌ خوری سرامیکی با بهره‌مندی از طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، قهوه خوری و استکان پیرکس با ظاهر شیک و جذاب و فنجان‌های چای‌ خوری و قهوه‌ خوری چینی با ظاهر نوستالژیک در بازار موجود هستند؛ اما هیچ حسی با حس نوشیدن چای و قهوه در استکان بلور و کریستال قابل‌ مقایسه نیست! پیشنهاد می‌شود تا همواره از فنجان‌های چای‌ و قهوه‌ خوری کریستالی برای نوشیدن این دسته از نوشیدنی‌ها استفاده نمایید تا از شفافیت و زیبایی این ظروف لذت ببرید و رنگ جذاب نوشیدنی خود را مشاهده نمایید!

خرید آنلاین استکان بلور

اگر قصد خرید لیوان چای خوری را دارید، سایت کارچوو محصولات بهترین برندها از جمله استکان پاشاباغچه ترکیه، استکان بلینک مکس چین ، استکان پیرکس پروتی ترکیه ، ایرنا لهستان و … را برای شما فراهم آورده و شما عزیزان می‌توانید فنجان موردعلاقه خود را از میان این محصولات انتخاب نمایید.
ضمناً در میان محصولات کارچوو، ماگ‌های فانتزی و ماگ‌های دوجداره نیز موجود هستند که باتوجه‌به ظاهر زیبا و جذابشان می‌توانید آنها را به‌عنوان کادو و هدیه خریداری نمایید و عزیزان خود را خوشحال و ذوق‌زده کنید. جدیدترین استکان چای خوری و شیک ترین مدل استکان چای خوری در سایت کارچوو در ابعاد و مدل‌‌های مختلفی عرضه شده‌اند؛ بنابراین، در هنگام خرید این دسته از محصولات را با نهایت دقت بررسی کنید تا محصول مدنظر دقیقاً دارای ابعاد و شکل مدنظر شما باشد.