نمایش 1–24 از 71 نتیجه

نمایش 24 36 48

فنجان چای‌ و قهوه‌ خوری

اگر ادعا کنیم که مردم ایران بیشترین علاقه را به نوشیدنی گرم در سراسر جهان دارند و به‌اصطلاح “چای نوش”ترین افراد در سراسر جهان هستند، مبالغه نکرده‌ایم! برخی از این افراد حتی در نوشیدن چای و قهوه صاحب‌سبک هستند و تنها نوعی از استکان چای خوری را می‌پسندند و در سایر انواع فنجان‌ها نوشیدن چای و قهوه را لذت‌بخش نمی‌دانند!

انواع استکان چای خوری

امروزه استکان های چای‌ و قهوه‌ خوری از متریال مختلف و در ابعاد و مدل‌های جذاب و متنوع تولید و به بازار عرضه می‌شوند. فنجان‌های چای‌ خوری و قهوه‌ خوری سرامیکی با بهره‌مندی از طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، قهوه خوری و استکان پیرکس با ظاهر شیک و جذاب و فنجان‌های چای‌ خوری و قهوه‌ خوری چینی با ظاهر نوستالژیک در بازار موجود هستند؛ اما هیچ حسی با حس نوشیدن چای و قهوه در استکان بلور و کریستال قابل‌ مقایسه نیست! پیشنهاد می‌شود تا همواره از فنجان‌های چای‌ و قهوه‌ خوری کریستالی برای نوشیدن این دسته از نوشیدنی‌ها استفاده نمایید تا از شفافیت و زیبایی این ظروف لذت ببرید و رنگ جذاب نوشیدنی خود را مشاهده نمایید!

خرید آنلاین استکان بلور

اگر قصد خرید استکان چای و فنجان قهوه خوری را دارید، سایت کارچوو محصولات بهترین برندها از جمله استکان پاشاباغچه ترکیه، استکان بلینک مکس چین ، استکان پیرکس پروتی ترکیه ، ایرنا لهستان و … را برای شما فراهم آورده و شما عزیزان می‌توانید فنجان موردعلاقه خود را از میان این محصولات انتخاب نمایید.
ضمناً در میان محصولات کارچوو، ماگ‌های فانتزی و ماگ‌های دوجداره نیز موجود هستند که باتوجه‌به ظاهر زیبا و جذابشان می‌توانید آنها را به‌عنوان کادو و هدیه خریداری نمایید و عزیزان خود را خوشحال و ذوق‌زده کنید. جدیدترین استکان چای خوری و شیک ترین مدل استکان چای خوری در سایت کارچوو در ابعاد و مدل‌‌های مختلفی عرضه شده‌اند؛ بنابراین، در هنگام خرید این دسته از محصولات را با نهایت دقت بررسی کنید تا محصول مدنظر دقیقاً دارای ابعاد و شکل مدنظر شما باشد.