نمایش 1–24 از 481 نتیجه

خرید ظروف بلور پذیرایی جدید

یک دسته از ظروفی که در اکثر خانه‌ها از آن استفاده زیادی می‌شود، ظروف بلور پذیرایی و ظروف کریستال است. این محصولات به دلیل زیبایی ظاهر، شکیل بودن و جذب کمتر کثیفی، دارای محبوبیت بیشتری هستند. ظروف بلور اکثراً توسط برندهای معتبر تولید می‌شود و به‌خاطر شرایط ساخت آن، تقریباً گران‌قیمت هستند.
به همین دلیل معمولاً برای پذیرایی از مهمان از آن استفاده می‌شود. اما ظروف بلور به‌جز ظرف‌های مخصوص پذیرایی و سرویس پذیرایی کریستال، دارای محصولات دیگری نیز هست.

انواع ظروف پذیرایی بلور و سرویس بلور

ظروف شیشه ای فقط شامل ست بلور پذیرایی لیوان، پارچ، میوه خوری، شیرینی خوری نمی‌شود و محصولات دیگری مانند، بانکه‌های نگهداری از حبوبات و ادویه‌جات، ظرف مخصوص روغن و آبلیمو، انواع قوری و چایخوری، یخدان، ماگ دم‌نوش را نیز شامل می‌شود.
یکی دیگر از محصولات محبوب بلور و کریستال، ظروف تنقلات است که شامل استند کیک و شیرینی خوری کریستال، انواع کندی‌های سِت، یک‌طبقه و دوطبقه، ظروف دوتکه و … می‌شود. استفاده از این محصولات در خانه و میهمانی‌ها، می‌تواند جذابیت بصری را افزایش دهد.
تولیدکنندگان و برندهای معتبر
در سال‌های اخیر برندهای زیادی وارد رقابت در بازار ظروف بلور و کریستال شده‌اند. این تولیدکنندگان سعی کردند تا با تولید محصولات کاربردی و متنوع از کاسه و پیاله گرفته تا بستنی‌خوری و چای خوری کریستال و… سهم بیشتری از بازار را به دست بیاورند.
از میان برندهای موجود، بلور پاشاباغچه ترکیه، پروتی، بلینک مکس، بورمیولی، کروسنو، رونا و … طرف‌داران بیشتری دارند. دلیل آن هم قیمت‌های مناسب باتوجه‌ به کیفیت و طراحی‌های جذاب است.

خرید کریستال شوش

به دلیل تنوع زیاد در محصولات، قیمت و طراحی، خرید بلور و کریستال خارجی همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. در این روش بر خلاف شرایط حضوری، شما می‌توانید محصولات بیشتری را ببینید، نظرات خریداران قدیمی را مطالعه کنید و حتی به مقایسه بین چندین محصول بپردازید.
تمامی این کارها کمک می‌کند تا با خیال آسوده‌تری خرید خود را انجام دهید و رضایت شما از خرید افزایش پیدا کند.