نمایش 1–24 از 119 نتیجه

لیوان کرفت پاشاباغچه Craft 410cc

490,000 تومان560,000 تومان

لیوان شیشه ای

لیوان و ماگ محصولاتی هستند که کاربرد زیادی در خانه دارند و در جنس‌های مختلفی مثل لیوان بلور، لیوان کریستال، لیوان پیرکس، لیوان سفال و… تولید می‌شوند.
لیوان‌ها می‌توانند تأثیر زیادی بر افزایش لذت نوشیدن داشته باشد. حتی کارشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که انتخاب یک ماگ شخصی برای کودکان، باعث بیشتر شدن علاقه آن‌‌ها به خوردن آب، آبمیوه یا شیر خواهد شد.

خرید آنلاین لیوان

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های خرید آنلاین لیوان، داشتن حق انتخاب بیشتر است. اگر برای خرید لیوان به یک فروشگاه مراجعه کنید، ممکن است نهایت 20 مدل مختلف را در کنار هم ببینید، اما در خرید آنلاین از کارچوو، می‌توانید از بین تعداد زیادی از محصولات با جنس و طرح‌های مختلف مانند لیوان آب، لیوان اسموتی، لیوان پایه دار، لیوان پیک، لیوان چای خوری، لیوان بزرگ، لیوان قهوه خوری، لیوان کافه گلاسه مخصوص کافه خود را اتخاب نمایید.
طرح‌ها و مدل‌های متنوع
لیوان ها از نظر طراحی ظاهر و موارد استفاده، به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. برخی از لیوان ها دارای درپوشی‌اند که برای جلوگیری از ریختن مایعات داخل آن مؤثر هستند. یا برخی دیگر دارای یک دسته هستند که برای سرو نوشیدنی‌های داغ، بسیار کاربردی خواهند بود.
این موضوع در مورد لیوان‌ها نیز صدق می‌کند. شاید از نظر خیلی از افراد، کاربرد همه لیوان‌ها یکی باشد؛ اما در واقع این‌طور نیست. لیوان‌های با ابعاد متوسط، برای استفاده‌های معمول مثل لیوان آب، دوغ و… مناسب هستند. بعضی از لیوان‌ها دارای ارتفاع بلندتری هستند و برای سرو انواع آبمیوه و موهیتو و عالی‌اند.
شاید در خیلی از کافه‌ها یا مهمانی‌ها، دسر یا خوراکی‌هایی را دیده باشید که درون لیوان اسموتی سرو شده است. به این محصولات، نیم لیوان و لیوان میکس گفته می‌شود.
از نیم لیوان‌ها برای سرو انواع دسر و نوشیدنی استفاده می‌شود و کاربرد لیوان‌های میکس هم برای سرو نوشیدنی و دسر‌های ترکیبی است.

برندهای عرضه‌کننده
در سراسر دنیا برندهای معتبری وجود دارند که انواع لیوان و ماگ را تولید و عرضه می‌کنند. لیوان پاشاباغچه ترک، لیوان کریستال ایتالیایی وی دی وی، لیوان کریستال اصل لوییجی بورمیولی و … از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. فروشگاه کارچوو با تنوع بالا لیوان های نوشیدنی، انواع لیوان کافه، لیوان ترک و لیوان کریستال اصل طیف وسیعی از مشتریان را در کنار خود نگه داشته است.