نمایش 1–24 از 69 نتیجه

پارچ کریستال دست ساز آلگراگلس Alegre Glass

قیمت اصلی 1,480,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,040,000 تومان است.

خرید پارچ بلور و کریستال

ظروف آشپزخانه از پرمصرف‌ترین و مهم‌ترین لوازم خانگی هستند و از این ظروف برای سرو غذا، میوه، تنقلات، نوشیدنی‌های سرد و گرم و… استفاده می‌شود. در میان تمامی ظروف، ظروفی که از آنها برای نگه‌داری نوشیدنی‌ها و آب استفاده می‌شود، بسیار پرمصرف هستند و افراد در طول روز چندین بار از آنها استفاده می‌کنند. پارچ‌ها یکی از ظروفی هستند که از آنها برای نگه‌داری انواع نوشیدنی‌ها و آب استفاده می‌شود.
ظروف آشپزخانه در ابعاد، مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند و هر فرد می‌تواند بر اساس علاقه و سلیقه خود ظرف مدنظر را خریداری نماید. پارچ‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در متریال، مدل و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. در گذشته اغلب از پارچ‌های استیل برای خنک نگه‌داشتن آب و سایر نوشیدنی‌ها استفاده می‌شد؛ اما امروزه پارچ‌ های بلور بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند و اغلب افراد ترجیح می‌دهند تا از شفافیت این دسته از پارچ‌ها لذت ببرند.

انواع مدل‌های پارچ بلور

در حالت کلی، می‌توان این دسته از ظروف را به گروه پارچ‌ها و بطری‌ها دسته‌بندی کرد. باتوجه‌به اینکه بطری‌های شیشه‌ای دارای درب هستند، طرفداران بیشتری دارند و بیشتر موردتوجه قرار دارند. شما می‌توانید از پارچ‌ها و بطری‌های شیشه‌ای برای نگه‌داری آب و تهیه نوشیدنی‌های خنک مانند موهیتو، لیموناد، شربت خاکشیر و… در فصل تابستان استفاده نمایید و علاوه بر طعم جذاب نوشیدنی‌های خنک، از شفافیت و زیبایی پارچ‌ بلور لذت ببرید. برخی از شرکت‌های تولیدکننده بلورجات، در کنار پارچ، لیوان ست آن را نیز عرضه می‌کنند و شما می‌توانید با خرید پارچ و لیوان کریستال، ستی زیبا و جذاب برای سرو نوشیدنی‌ها داشته باشید.

خرید پارچ پیرکس و بلور

شما می‌توانید برای خرید بطری‌ها و پارچ‌ بلور، پارچ پیرکس و پارچ کریستال به سایت کارچوو مراجعه نمایید و با بررسی بهترین محصولات موجود در بازار از جمله بطری‌ها و پارچ‌ پاشاباغچه ترکیه ، رونا اسلواکی   و…، بهترین خرید ممکن را انجام دهید. برای مشاهده توضیحات، توضیحات تکمیلی و تصاویر محصولات کافی است تا بر روی نام آنها کلیک کنید و اطلاعات محصولات باکیفیت کارچوو را مشاهده نمایید.