نمایش 1–24 از 43 نتیجه

اردوخوری رابروود Treeti R2914-R2913

150,000 تومان190,000 تومان

اردوخوری رابروود Treeti R2516-R3114

250,000 تومان

ظرف سرو بامبوم ترکیه Bambum Caliente

240,000 تومان380,000 تومان

ظروف چوبی

در سال‌های اخیر، استقبال زیادی از ظروف طبیعی و چوبی شده است. افراد سعی می‌کنند از این طریق، تا حدودی سبک سنتی و قدیمی را با مدرنیته ترکیب کنند.
تولیدکنندگان ظروف چوبی هم از این موضوع عقب نمانده‌اند و با تولید محصولات کاربردی، متنوع و البته زیبا، سعی کردند تا جای بیشتری را در خانه‌ها به خود اختصاص دهند.

محبوب‌ترین محصولات چوبی

در میان انبوهی از محصولات چوبی یا ترکیب شده با فلز و شیشه، سینی و اردو خوری‌ها بیشترین محبوبیت را دارند. این محصولات به دلیل سادگی در طراحی و ساخت، بسیار کاربردی هستند و می‌توان چه در پذیرایی، چه در دیزاین میز و چه در چیدمان و نگهداری لوازم مختلف از آن‌ها استفاده کرد.
بهترین برند
محصولات چوبی توسط برندهای داخلی و خارجی زیادی، تولید می‌شوند. حتی در سال‌های اخیر نیز بسیاری از کارگاه‌های شخصی دست به تولید و عرضه این ظروف زده‌اند. اما در میان همه برندهای موجود در بازار، برند بامبوم از محبوبیت بیشتری برخوردار است و محصولات آن نیز دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند.
برند بامبوم برای کشور ترکیه است و به دلیل تنوع زیاد در طراحی محصولات، جایگاه ویژه‌ای در بازار ظروف چوبی دارد.

انواع محصولات چوبی

تقریباً اکثر محصولات پذیرایی را می‌توان با جنس چوبی نیز تهیه کرد. بشقاب و تخته سرو، کاسه و پیاله، سبد نان، جعبه‌های مخصوص ادویه و چای کیسه‌ای، زیر فنجانی و … بیشترین محصولاتی هستند که با چوب تولید شده و توسط افراد مورداستفاده قرار می‌گیرند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر محصولات چوبی ترکیب شده با بلور، چینی و فلز نیز بسیار پرطرف‌دار هستند.

خرید آنلاین ظروف چوبی

به دلیل محبوبیت این محصولات، علاوه بر مراکز خرید حضوری، می‌توانید ظروف چوبی را به‌صورت آنلاین نیز خریداری کنید. خرید آنلاین، این امکان را به شما می‌دهد تا محصولات بیشتری را ببینید و با خواندن نظرات خریداران قدیمی، انتخاب بهتری داشته باشید .