نمایش 1–24 از 33 نتیجه

کاسه و پیاله بلور و کریستال

کاسه و پیاله بلور از جمله لوازم ضروری برای هر خانه به‌حساب می‌آید. این محصول از گذشته تا به امروز توانسته، همچنان جایگاه خودش را حفظ کند.
در هر دورهمی خانوادگی، میهمانی‌های بزرگ یا حتی شب‌نشینی‌های ساده، حتماً خوراکی یا تنقلاتی وجود دارد که برای سرو آن‌ها به کاسه و پیاله نیاز داشته باشید.
درگذشته ظروف سفالی، ملامین و فلزی، بیشتر مورداستفاده قرار می‌گرفت، اما حالا با عمومی شدن ظروف بلور و چینی، استفاده از آن‌ها کم‌رنگ‌تر شده است.

انواع کاسه و پیاله

کاسه و پیاله در خانه، کاربردهای متنوعی دارند. یکی از عادات ایرانی‌ها، سرو انواع چاشنی و دسر در کنار غذا است. دقیقاً به همین دلیل در منازل ما، کاسه و پیاله‌های کوچک و بزرگ، بیشتر از هر جای دیگری یافت می‌شود.
پیاله ماست‌خوری، کاسه یا پیاله مخصوص سرو خورشت، پیاله سالاد، پیاله مخصوص آبگوشت، پیاله پودینگ و… تنها بخشی از این ظروف هستند.

جنس‌های رایج و محبوب
جنس‌های متفاوتی از این ظروف وجود دارد. کاسه و پیاله سرامیکی، چینی، استیل یا حتی چوبی، نمونه‌هایی از این ظروف هستند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها جای کاسه و پیاله بلور و پیرکس را نمی‌گیرند.
دلایل این موضوع کاملاً واضح و مشخص است. اول اینکه طراحی و ظرافت بلور، با هر سبک از دیزاین، هماهنگ می‌شود و هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند.
دلیل دوم، شفافیت بدنه و نشان‌دادن محتوای داخل ظرف است. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که قصد سرو کردن یک دسر زیبا را داشته باشید.
دلیل سوم این انتخاب نیز، جذب کمتر کثیفی و شستشوی بهتر ظروف بلور است.

خرید آنلاین کاسه و پیاله بلور

به دلیل تنوع و موارد استفاده از کاسه و پیاله، افراد زیادی هستند که خرید آنلاین این محصول را ترجیح می‌دهند. خرید آنلاین این شرایط را به وجود می‌آورد که مدل‌های متنوع از کاسه و پیاله را ببینید و در میان انبوهی از طراحی و قابلیت‌های مختلف، ظرف موردنظر خود را انتخاب کنید.
فروشگاه آنلاین کارچوو با محصولات مختلف از برندهای معتبر دنیا، شرایطی را فراهم کرده است که افراد با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند و از انتخاب خود رضایت کامل داشته باشند.
شما نیز می‌توانید پس از خرید، نظر خود را راجع به محصولات، در وب‌سایت کارچوو درج کنید.