نمایش 1–24 از 41 نتیجه

لیوان کریستال کلاب آیس نود پاشاباغچه Club Ice 280cc

1,220,000 تومان
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

برند نود تولید کننده ظروف کریستال پاشاباغچه ترکیه

Nude Glass

طراحی

طراحی در قلب نود قرار دارد. مجموعه ظروف شیشه ای ما توسط مجموعه ای از استعدادهای برجسته بین المللی طراحی شده است. نود همیشه در خط مقدم ایده های نوآورانه است و همکاری های پویا را با فهرست گسترده ای از هنرمندان و طراحان توسعه می دهد. NUDE GLASS به خود می بالد که شجاع، ناسازگار و فردی است، محصولات ما سطحی از کیفیت و تخیل را ارائه می دهند که بی نظیر است.

دست ساز

استادی و مهارت شیشه های دست ساز امضای نود است. نود گلس به رویکرد صنایع دستی خود نسبت به ظروف شیشه ای افتخار می کند، که متخصص در ساخت شیشه های کریستالی دست ساز، دمیده شده یا دمیده شده با فشار است. NudeGlass با 350 دمنده Master به ساخت دست ساز بسیاری از تحسین شده ترین ظروف شیشه ای جهان ادامه می دهد.

کریستالی

ویژگی کلیدی شیشه کریستالی بدون سرب این است که مواد معدنی موجود در آن مواد را تقویت می کند و تولید ظروف شیشه ای بسیار بادوام اما فوق العاده تصفیه شده و نازک را ممکن می سازد. شیشه کریستالی نور را جذب می کند و شفافیت درخشانی را ارائه می دهد. همچنین به شیشه رزونانس می افزاید. این رنگ ها و بافت های کامل بهترین شراب ها، شامپاین ها و مشروب ها را نمایان می کند.

میراث شیشه ای

گروه شیشکام که در سال 1935 توسط آتاتورک، پدر ترکیه تأسیس شد، به یک رهبر جهانی در تولید و طراحی شیشه تبدیل شد. در سال 2014، Şişecam اولین برند طراحی معاصر NUDE خود را ایجاد کرد که به ایجاد ظروف شیشه ای استثنایی برای زندگی مدرن اختصاص داشت. NUDE از بیش از 85 سال سنت، خرد و تخصص بهره می برد. نتیجه هم در محصولات شیشه ای و هم در ارزش اصلی آن منعکس می شود: ساده زیباست.

معماری فضا

هر چیزی که وجود دارد زمانی فقط تصور می شد. اشیایی که انتخاب می کنیم، فضای داخلی که طراحی می کنیم، اتاق هایی که تجهیز می کنیم، نحوه غذا خوردن و نوشیدن. مانند صفحه‌ای خالی در انتظار قلم یا صحنه‌ای که در انتظار اجراست، روشی که ما برای مدیریت دنیای شخصی خود انتخاب می‌کنیم، محیط اطراف ما را شکل می‌دهد و ما را شکل می‌دهد. ما را منعکس می کند و ما را تعریف می کند. ما در NUDE به ارائه قطعات منتخب برای معماری فضا، طراحی معاصر برای شیوه زندگی مدرن اعتقاد داریم.

طراحی شده در استانبول

استانبول بوته تولید و خلاقیت ترکیه است. این شهر مخترعان بزرگ، تاجران بزرگ، مردم بزرگ است. استانبول مهد تمدن است که با افتخار قدیم را با جدید می آمیزد. سازندگان آن موتور رشد هستند. با این حال روح آن همیشه بر خلاقیت، زیبایی و طراحی متمرکز بوده است. NUDE از همین سنت می آید. ظاهری به نظر می رسد، اما همیشه به یاد داشته باشید که از کجا آمده است.