نمایش 1–24 از 257 نتیجه

آشنایی کامل با برند پاشاباغچه ترکیه

برند پاشاباغچه ترکیه  یکی از برند های معروف در زمینه  تولید شیشه و ظروف کریستالی و بلوری لوازم خانه، رستوران، کافه و هتل است. برند پاشاباغچه زیر مجموعه شرکت  بزرگ (شیشه جام) Şişecam است. شرکت پاشاباغچه در کشور ترکیه و با هدف تولید شیشه های سودالایم برای اولین بار در سال 1935 میلادی تاسیس شد.
ظاهر زیبا  و ساده و کیفیت بالای آن باعث شده است که محصولات شرکت پاشاباغچه را با استقبال بالای مشتریان و متقاضیان روبرو کند.
سبک زندگی  ایرانیان به صورت جمعی و با رفت و آمد افراد به خانه های یکدیگر است.درخشش این سبک زندگی با محصولات با کیفیت و مدرن برند پاشاباغچه ترکیه دو چندان می کند.
محصولات شرکت پاشاباغچه ترکیه در  ایران عمدتاً، ظروف شیشه ای مانند پارچ پاشاباغچه، گیلاس، لیوان پاشاباغچه، فنجان ها، بانکه و نعلبکی به شکل دو قطره به شکل اشک در ته آنها حک شده است اما بعضی از محصولات آن نشان ندارند و تنها نام تجاری شرکت بر روی جعبه درج می شود، که اصل بودن محصول را مشخص می کند.

بررسی شرکت های بورجام (Borcam) و نود (Nude)

برندهای بورجام، نود و برند گوزینی از برندهای معروف و زیر مجموعه های فعال، شرکت پاشاباغچه ترکیه هستند. برند پاشاباغچه ترکیه با دسته بندی تولید محصولاتش بین شرکت های  بورجام، نیود و گوزینی قدرت خود را در تولید و عرضه در بازار چند برابر کرده است.
برای نمونه ظروف کریستال گریس (Hemingway) تحت عنوان تجاری برند نود تولید می شوند که آرم نود بر روی آنها حک شده است. ظروف پخت و پز مانند قابلمه ها و تابه های پیرکس که در مقابل حرارت مقاوم هستند با عنوان برند های گوزینی و بورجام در بازار معرفی و به فروش می رسند.
ظروف کریستال شرکت با برند نود و افندی برای متقاضیان در بازار عرضه می شوند. همگی این ظروف آرم پاشاباغچه بر روی شان حک نمی شود بلکه بر روی جعبه محصولات کد و نام برند تولید کننده نوشته می شود.