نمایش 1–24 از 56 نتیجه

بستنی خوری تِوِرنا پاشاباغچه Taverna 285cc

740,000 تومان1,400,000 تومان

گیلاس مودا پاشاباغچه Moda 435cc

1,080,000 تومان2,160,000 تومان

گیلاس تاور پاشاباغچه Tower 300cc

720,000 تومان1,400,000 تومان

لیوان پایه دار و بستنی خوری

اگر از مردم ایران بخواهند که خوراکی و دسر محبوب خود را انتخاب نمایید، قطعاً بستنی یکی از انتخاب‌های مردم ما خواهد بود! بستنی یکی از محبوب‌ترین دسرهایی است که خوردن آن در هر فصل و در هر شرایط بسیار لذت‌بخش است و این دسر طرفداران بسیاری دارد! البته یکی از نکات مهم در خوردن هر دسری، ظرفی است که در آن سرو می‌شود و زیبایی، شفافیت و جذابیت ظرف نیز می‌تواند در اشتها فرد تأثیرگذار باشد!

انواع لیوان پایه دار و بستنی خوری

بستنی‌خوری چینی: بستنی‌خوری چینی، ظرفی است که اغلب در زمان‌هایی که افراد خودمانی و صمیمی در منزل هستند، بستنی، معجون و سایر تنقلات در آن سرو می‌شود. این دسته از بستنی‌خوری‌ها معمولاً دارای طرح‌ گل‌های رنگی هستند و از نظر ظاهری، بسیار زیبا و نوستالژیک هستند.
بستنی‌خوری سرامیکی: مهم‌ترین خصوصیت بستنی‌خوری‌های سرامیکی رنگ‌های جذاب این محصولات است و این رنگ‌های جذاب باعث زیبایی و سرزندگی آشپزخانه‌های شما می‌شود.
بستنی‌خوری مسی: مردم ایران همواره به استفاده از ظروف مسی علاقه‌مند بوده‌اند؛ اما امروزه اغلب از این دسته از ظروف به‌عنوان ظروفی تزئینی استفاده می‌شود و کمتر از آنها برای سرو دسر و… استفاده می‌شود.
بستنی‌خوری کریستالی: معمولاً زمانی از بستنی‌ خوری بلور و کریستال استفاده می‌شود که در حال برگزاری مهمانی رسمی هستید و از مهمان‌های ویژه‌ای میزبانی می‌کنید. رنگ بستنی‌ها بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است و باتوجه‌به اینکه رنگ این دسر از بیرون بستنی‌خوری کریستالی و بلوری قابل‌مشاهده است، لذت خوردن بستنی را چندان برابر می‌کند!

اگر از ما می‌شنوید، بستنی خود را در انواع گیلاس خوری کریستال، گیلاس پایه کوتاه، گیلاس پایه بلند سرو کنید تا علاوه بر طعم جذاب و دوست‌داشتنی بستنی، مهمانان و اهالی منزل از زیبایی و شفافیت این دسته از ظروف لذت ببرند!

خرید آنلاین بستنی خوری و گیلاس خوری کریستال

اگر علاقه‌مند به خرید لیوان پایه دار و بستنی خوری بلور درجه‌یک و زیبا هستید، سایت کارچوو می‌تواند آن چیزی که دنبال آن می‌گردید را به شما هدیه دهد. در این صفحه از فروشگاه کارچوو می‌توانید بهترین گیلاس شربت خوری، بستنی خوری پاشاباغچه، بستنی خوری پایه دار ترک و… را مشاهده کنید و محصول مدنظر خود را انتخاب نمایید.