در حال نمایش 15 نتیجه

سرویس پذیرایی کریستال گریس پاشاباغچه ترکیه :

شرکت پاشاباغچه، در سال 1935 میلادی در کشور ترکیه آغاز به کار کرد. سرویس پذیرایی کریستال گریس پاشاباغچه یکی از اولین انتخاب های نو عروسان برای خرید جهیزیه می باشد.این سرویس شامل پیاله و پیش دستی کریستال، نیم لیوان گریس، پارچ گریس، میوه خوری گریس و شیرینی خوری می باشد. این شرکت با خلاقیت در تولید و ارائه ی محصولاتش توانسته در میان رقبای موجود در عرصه ی ظروف کریستال، در رده های نخست باقی بماند. تنوع بالا در طراحی محصولات پاشاباغچه همینگوی، باعث افزایش نرخ تقاضای این شرکت به نام شده است.
هم چنین کیفیت بالای محصولات فوق الذکر محبوبیت این برند نام آشنا را افزایش داده است. محصولات پاشاباغچه برای مجالس و مهمانی های رسمی شما عزیزان گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. ظروفی بسیار شیک که حس خوبی را به شما و مهمانانتان منتقل می کند.

مجموعه کارچوو نمایندگی پاشاباغچه :

مجموعه ی کارچوو، نمایندگی پاشاباغچه در تهران را در اختیار دارد. این مجموعه انواع سرویس کریستال پاشاباغچه و ظروف بلور این برند را با ضمانت بازگشت کالا در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. محصولاتی که توسط مجموعه ی کارچوو به شما ارائه می شوند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند. لذا با خاطری آسوده می توانید از این مجموعه خرید نمایید.
انواع و اقسام ظروف بلور و کریستال اعم از پارچ و لیوان پاشاباغچه، نیم لیوان پاشاباغچه، لیوان پاشاباغچه، ماگ، کاسه ی سالاد، دیس پلوخوری، شیرینی خوری پایه دار، ظرف میوه پایه دار، رولت خوری و … توسط برند ترکیه ای پاشا باغچه با بهترین کیفیت طراحی و تولید می شود. مشخصات تمامی محصولات ذکر شده به همراه قیمتشان در وب سایت کارچوو موجود می باشد. برای اطمینان از عملکرد صحیح مجموعه ی مزبور می توانید بخش نظرات مخاطبین و مشتریان را مشاهده کنید و سپس با اعتماد کامل نسبت به خرید از مجموعه ی کارچوو اقدام نمایید.
شما عزیزان می توانید ظروف مورد نظر خود را در انتهای سایت انتخاب کرده و آن ها را به لیست خرید خود اضافه کنید. سپس با پرداخت هزینه ی آن ها، منتظر دریافت محصولات خود در آدرس مورد نظرتان باشید. هم چنین می توانید از سالم بودن محصولات خود اطمینان حاصل کرده و در صورت شکستگی و معیوب بودن،با تیم پشتیبانی مجموعه تماس گرفته تا مجدد محصول برای ارسال نمایند و یا در صورت عدم موجود بودن وجه واریزی شما را عودت دهند .