در حال نمایش 21 نتیجه

ظروف کریستال برند وی دی وی ایتالیا

حس زیبایی‌شناختی هنر ایتالیایی برندی را با نام وی دی وی خلق کرده است که زمان، زیبایی و خلاقیت در محصولات آن موج می‌زنند. وی دی وی برندی ایتالیایی است که اکثر محصولات آن روی میز رستوران‌ها و هتل‌های معروف در سراسر جهان قرار دارد. شفافیت، ظرافت و ارائه محصولاتی در قالب شیشه‌های بدون سرب ترکیبی سالم و در عین حال چشم‌نواز را خلق کرده که با دیدن محصولات این برند در هر فروشگاهی تمایز و تفاوت را با باقی محصولات موجود می‌توان تشخیص داد.

تاریخچه برند وی دی وی (اگو سابق)

VIDIVI (Ego)

کارخانه‌های وی دی وی در کشور ایتالیا در حال فعالیتند. رهبری این برند را فردی به نام دکتر جیووانی بورمیولی بر عهده دارد. خانواده دکتر جیووانی از صنعت‌گران شیشه بوده‌اند. چیزی حدود 1000 سال است که به صورت نسل اندر نسل در این زمینه فعالیت می‌کنند. این خانواده بیش از هزار سال است که محصولات شیشه خود را به بازارهای سراسر اروپا صادر می‌کنند.

برند وی دی وی (اگو ایتالیا) با گروه Cerve در حال همکاری است که در صنعت دکوراسیون شیشه‌ای در سطح جهان پیشرو می‌باشند.

ظرفیت تولید این کارخانه یک میلیون و دویست هزار قطعه در طول روز است. مجموعه وی دی وی دارای سه کارخانه است که با سی کوره آنیلینگ در حال فعالیت می‌باشند.هدف اصلی این کارخانه تولید محصولات شیشه‌ای باکیفیت، بدون سرب و با خلوص بالا با رویکرد احترام بر محیط زیست است. این برند در زمینه تولید شیشه‌های دکوراتیو، شیشه‌های تزئینی مثل شیشه عطر، شیشه‌های نوشیدنی‌های مختلف و سرویس پذیرایی کریستال در حال فعالیت است. این شرکت گواهینامه ISO 9001 را در سال 2015 دریافت کرده است و رتبه برنز EcoVadis را دارد.

معرفی محصولات برند وی دی وی

معرفی همه و تک به تک محصولات این برند کاری دشوار خواهد بود به همین خاطر تصمیم گرفتیم که به صورت دسته بندی شده و کلی محصولات را به شما معرفی کنیم.

  • لیوان‌های برند وی دی وی

شعار این برند برای طراحی لیوان‌هایش این است که: جهان در یک لیوان و یک لیوان برای هر نیازی. به معنی که زیبایی یک دنیا را در لیوان برند وی دی وی ببنید در عین حال که آن لیوان عملکرد بسیار بالایی دارد. مجموعه لیوان‌های این برند طیف کاملی از اشکال، سبک‌ها، تزئینات و پیشنهادات برای میزهای زیبا، بارها و رستوران‌ها و هتل‌ها را شامل می‌شود. این لیوان‌ها در زمینه شفافیت کریستالی، عملکرد برتر، کیفیتی که در پایه ضخیم شده و سنگین هر لیوان قابل مشاهده و احساس است حرف اول را در بین رقبا می‌زند.

  • کاسه‌های برند وی دی وی

هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه یک کاسه شفاف همه‌کاره کاربردی باشد. مجموعه‌ای نفیس از کاسه‌ها که در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف طراحی شده‌اند، در بوفه، یا روی هر میز از صبحانه گرفته تا وعده‌های غذایی، برای ارائه پیش غذا و فینگر فود استفاده می‌شوند. آنها به عنوان کاسه سالاد روی میز نمایشی بی‌عیب و نقص را به اجرا می‌گذارند، این کاسه‌ها می‌توانند جایگزین جاشمعی یا جایی برای گل‌آرایی روی میز باشند.

  • جام و بطری

جام‌ها، گیلاس بستنی خوری، پارچ و بطری‌های طراحی شده برای نگهداری انواع نوشیدنی‌ها و سرو دسر استفاده می‌شود. این محصولات در طیفی از اشکال با حجم‌های مختلف در طرح‌های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار داده شده است.

  • پیاله و پیش دستی کریستال

انعکاس بی‌نهایت شیشه به بشقاب‌ها و غذاهای درون آن، با اشکال و تزئینات فراوان جان می‌بخشد. بشقاب‌ها، پیاله و کاسه آجیل خوری روی هر میزی که باشند به آن میز شکوه جلال خاصی خواهند داد. آنها با هر شی دیگری روی میز هارمونی ایجاد می‌کنند، از بوفه گرفته تا میز رسمی، و تبدیل به قهرمانان شفاف آن میز خواهند شد.

  • ظروف تزئینی پایه‌دار و درب‌دار

برای اینکه بتوانید میوه‌ها و شیرین‌های خود را زیباتر و پرشکوه‌تر در یک مهمانی به نمایش بگذارید، نیاز به یک ظرف شفاف، پر تراش و زیبا دارید. چیزی که برند وی دی وی در اختیار شما قرار می‌دهد. مجموعه‌ای از محصولات که از نظر زیبایی‌شناسی و عملکرد عالی هستند: ظروف پایه‌ بلند با درب شیشه‌ای، برای سرو پیش‌غذاها، کیک، شیرینی و میوه‌ها. سینی‌هایی که با آن می‌توانید یک غذای زیبا و مجلل را به نمایش بگذارید.

  • اردورخوری

وی دی وی برای تمام نیازهای شما ظرفی درخور و شایسته را طراحی کرده است. بخش جدایی ناپذیر از هر میز مهمانی مخلفاتی است که ارائه می‌شود. انواع ترشی، زیتون، مربا و… این موارد رسمی‌تر بودن هر میزی را نشان می‌دهد. با نشاندن این مخلفات در یک ظرف زیبا تجمل میز غذای‌تان را دو چندان کنید.

سخن پایانی

اگر به دنبال ظروف بلوری هستید که از لحاظ بی‌عیب نقص است، استحکام و ایمنی بی‌نظیری ارائه می‌دهد، شفافیت بالایی دارد می‌توانید از محصولات کریستال برند وی دی وی ایتالیا ظروف خود را تهیه کنید. در این برند یک ماده باستانی و جذاب مانند شیشه به بالاترین سطوح استانداردهای شفافیت، درخشندگی و ایمنی رسیده است.