در حال نمایش 14 نتیجه

سرویس تایملس پاشاباغچه ترکیه

همانطور که میدانید پذیرایی در مهمانی ها از بخش های جذاب و بسیار مهمی به شمار می رود. به طور قطع اولین چیزی که در مواقع پذیرایی در مهمانی ها ممکن است، نظر شما را به خود جلب نماید، استفاده از یک ظروف پذیرایی شیک و زیبا است. ظروف پذیرایی شکیل در نگاه اول ذوق و سلیقه میزبان را به رخ میکشد و باعث می شود، محتوی داخل ظروف بسیار وسوسه انگیزتر به نظر برسند. به همین خاطر باید گفت،انتخاب ظروف شیک و کاربردی در پذیرایی می تواند کیفیت مهمانی شما را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. به طور قطع سرو دسرها و نوشیدنی ها و حتی غذاها با استفاده از ظروف شکیل، بسیار جذاب تر خواهد بود.

راهنمای خرید ست پذیرایی

تصور نمایید که شما به عنوان میزبان، تدارکات عالی و جذابی را تهیه نموده اید ولی این تدارکات را درون ظروف پذیرایی نامناسب و بی رنگ و رویی قرار داده اید. در این شرایط این ظروف می توانند نتیجه تدارکات حرفه ای شما را به گونه ای دیگر نشان دهند و زحمات شما را زیر سوال ببرند. طبیعتا چنین پذیرایی جلوه جالبی نخواهد داشت. به همین علت باید گفت، انتخاب ظروف پذیرایی زیبا و باکیفیت در مهمانی بسیار پر اهمیت می باشد. ست پذیرایی باید به گونه ای باشد که سلیقه میزبان را به خوبی نشان دهد.

 لذا ما در این مطلب تصمیم داریم یک مجموعه عالی از ظروف پذیرایی بسیار شکیل را به شما خوبان معرفی نماییم. تایملس پاشاباغچه یکی از بهترین ست های پذیرایی بوده که می تواند سلیقه شما را در مهمانی ها به خوبی به رخ بکشاند. لازم به ذکر است، ظروف پذیرایی باید در کنار زیبایی که دارد، از ظرافت بالایی هم برخوردار باشد. مجموعه بلوری تایملس با وجود زیبایی و جذابیتی که دارد، از ظرافت خارق العاده ای برخوردار بوده و این ست قابلیت این را دارد که نظر هر بیننده ای را در نگاه اول به خود جذب نماید.

محصولات تایملس پاشاباغچه

برند خارجی تایملس پاشاباغچه

در ابتدا باید گفت برند پاشاباغچه برندی خارجی ساخت ترکیه است که به تولید انواع ظروف پذیرایی جذاب می پردازد. تایملس پاشاباغچه یکی از تولیدات شکیل و زیبای برند ترکیه ای محسوب می شود. این ست پذیرایی خارجی توانسته با رخ زیبا و جذابی که دارد، محبوبیت ویژه ای را در بین خریداران کسب نماید. مجموعه تایملس بسیار با کیفیت بوده و از نظر زیبایی همه چیز تمام است.

مجموعه جذاب تایملس پاشاباغچه

همانطور که گفته شد، هیچ چیز به اندازه یک مجموعه جذاب پذیرایی نمی تواند، میزبانی شما را زیباتر جلوه دهد. ست تایملس پاشاباغچه به فکر تمام محتویات پذیرایی شما بوده و برای هر کدام یک بلور زیبا و کاربردی تولید کرده است. در ادامه به معرفی محصولات تایملس پاشاباغچه خواهیم پرداخت، تا شما خوبان با تک تک اجزاء این سرویس تایملس جذاب به خوبی آشنا شوید.

لیوان پاشاباغچه و گیلاس پاشاباغچه و بستنی خوری پاشاباغچه و استکان پاشاباغچه و نیم لیوان پاشاباغچه و چای خوری پاشاباغچه و استکان کمر باریک پاشاباغچه اجزاء زیبای سرویس تایملس هستند که با طراحی زیبا و فوق العاده ای که دارند، میز پذیرایی شما را بسیار رنگین و جذاب تر خواهند نمود. تایملس به فکر هر نوع پذیرایی بوده و به همین دلیل تمام ظروف پذیرایی که برای یک پذیرایی عصرانه مورد نیاز است را دارا می باشد. به همین خاطر این سرویس می تواند یک میزبانی هیجان انگیز را برای شما به ارمغان آورد. به طور مثال در یک عصر تابستانی، میتوانید برای دیزاین پذیرایی از مهمانان عزیز، از بستنی خوری تایملس پاشاباغچه استفاده نمایید. این بستنی خوری شکیل می تواند چند نوع بستنی خوشمزه اسکوپ را با نمایی جذاب تر به رخ مهمانان عزیز شما بکشاند.

چای خوری پاشاباغچه  

در فصل زمستان که هوا بسیار سرد است، هیچ چیز به اندازه یک چای داغ نمی تواند حس خوبی به آدم انتقال دهد. لذا می توان گفت، چای با عطر هل در فصل زمستان برای پذیرایی از مهمانان یک گزینه ی بسیار هوشمندانه محسوب خواهد شد. اما آنچه که اهمیت دارد، این است که چای در چه استکانی سرو می شود.  چای خوری و استکان کمر باریک تایملس پاشاباغچه را می توان یکی از شکیل ترین چای خوری های زیبا در بازار دانست. لازم به ذکر است تمام اقلام موجود در سرویس تایملس را می توان با خیالی آسوده درون ماشین ظرفشویی قرار داد. لیوان پاشاباغچه با طراحی خارق العاده ای که دارد، می تواند حتی نوشیدن یک جرعه آب ساده را برای مهمانان عزیز شما گوارا تر نماید. محصولات زیبای تایملس بر اساس به روزترین متد دنیا تولید شده اند و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردارند.

قیمت ظروف پذیرایی تایملس پاشاباغچه

همانطور که میدانید همیشه با محبوبیت یک برند خارجی، فیک آن هم در بازار پیدا خواهد شد. به طور قطع،این محصولات فیک هم با قیمتی پایین تر از محصول اصلی در بازار به فروش می رسند. ظروف پذیرایی تایملس هم از این قاعده مستثنی نبوده و محصولات فیک و تقلبی آن هم در بازار به راحتی یافت می شوند. ست اصل تایملس پاشاباغچه یک برند خارجی مشهور و زیبایی شناخته شده و مطمئنا از قیمت بالاتری هم نسبت به ظروف معمولی برخوردار است. اما این بدان معنا نیست که شما نتوانید این ست زیبا را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. چرا که مجموعه معتبر کارچو توانسته محصولات پاشاباغچه اصل را با قیمتی منصفانه به فروش برساند. لذا شما خوبان اگر به دنبال محصولات اصل تایملس با قیمتی منصفانه هستید، به شما پیشنهاد می دهیم از مجموعه کارچو غافل نشوید.این مجموعه مطمئن توانسته تمام محصولات این برند زیبا را با قیمتی عالی به فروش برساند.

 برای خرید از این مجموعه فقط کافیست، با چند کلیک ساده وارد سایت پاشاباغچه ترکیه شوید و حس شیرین خریدی جذاب را به خود هدیه دهید. یک خرید عالی می تواند حس بینظیر و زیبایی را برای شما به ارمغان آورد. با یک انتخاب صحیح در  خرید ظروف پذیرایی، قطعا یک میزبانی عالی خواهید داشت.